PROJEKTY NA MIERU

Rýchlo a lacno - Projekt pre stavebné povolenieMáte svoju predstavu o bývaní a potrebujete ju preniesť na papier? Pomôžeme Vám s tým. V tomto základnom návrhu Vám vypracujeme štúdiu Vášho rodinného domu, osadíme dom na pozemok a pripravíme projektovú dokumentáciu pre stavebný úrad. To všetko v rekordnom čase do 4 týždňov od odsúhlasenia štúdie. Súčasťou je samozrejme 3D návrh domu, ako vidíte na obrázku. K tomuto projektu odporúčame dať si dopracovať projektovú dokumentáciu na realizáciu.


Zlatá stredná cesta - Jednostupňový projektKvalitný a premyslený návrh rodinného domu s optimalizovaním na svetové strany, presným výpočtom tepelných strát pomocou najnovšieho programu PHPP. Tento projekt je pre ľudí, ktorí si uvedomujú, že projekt nie je iba zdrap papiera pre stavebný úrad. Ako hovorí porekadlo "dvakrát meraj a raz rež", tento projekt je premyslený do detailu. Pri tomto návrhu Vám vypracujeme aj exterierovú vizualizáciu zdarma.


All inclusive - Realizačný projektTento projekt je premyslený do poslednej čiarky. Všetky čiastkové projekty sú vypracované aj s detailnými výpismi materiálov a rozpočtom. Pri tomto projekte presne viete do čoho idete. K tomuto projektu pridávame interierové vizualizácie zdarma.